Haber

İsim vermeyen İsmail Kartal, sakat oyuncuların döneceği maçın oynanacağını söyledi

İsmail Kartal açıkladı: “Adana’da oynayabilirler”

F.Bahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ludogorets maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Teknik Direktör İsmail Kartal, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde oynanacak Ludogorets maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi.

İşte İsmail Kartal’ın açıklamaları;

“Bu maçta ne yaptık, neleri daha iyi yapabiliriz diye analiz yaptık. Buraya bu istikamette geldik. Ludogorets iyi bir takım. Bir maç eksikleri var ama o maçı kazanırlarsa lider olacaklarını biliyoruz. Biz son 12 yıldır kendi liginde şampiyon olan bir takımız ama biz “Fenerbahçe olarak lige çok iyi başladık. Konferans Ligi’nde lideriz, bunu sürdürüp liderliğe çıkmak istiyoruz.”

“ZOR BİR MAÇ OLACAK”

“Yarınki maç her iki takım için de zor görünüyor. Onlar yarınki maçı kazanmak istiyorlar, biz de kazanmak istiyoruz. Her iki takıma da başarılar diliyorum.”

OOSTERWOLDE’UN YANINDA KİM OYNAYACAK?

“Futbolda bir antrenörün isteyeceği, düşüneceği en son şey bizim başımıza geldi. Kimsenin başına gelmesini istemiyorum. Biz bu tür şeylere aldırış etmiyoruz. Bunu sezon başında da söyledim, her oyuncuya Sahaya çıkan en değerli oyuncumuzdur, sopayı takıp yarın sahaya çıkan oyuncu en önemlisi, en değerlisidir.” “O bizim oyuncumuz olacak”

“ADANA’DA OYNAYABİLİRLER”

“Sakatlıkların bir an önce bitmesini diliyorum, sağlık birimimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Sakatlıklar konusunda bir şey söylemem doğru değil. Bazıları Adana Demirspor maçına kadar çıkabilir. Bazıları da devam edebilir. ulusal grubun ortasında. Şu anda hiçbir şey kesin değil.”

hacibektas-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu